Viešųjų erdvių kėdė DAILY 1 Padidinti
Viešųjų erdvių kėdė DAILY 1

Viešųjų erdvių kėdė DAILY 2

Kėdė DAILY 2 pasižymi retro stiliumi, primenančiu senoviškas mokyklines kėdes su porankiais, kurios buvo skirtos mokytojams arba buvo pastatytos konferencijų salėse.

S_jun_yasumodo.jpg Dizaineris: Jun Yasumoto

Apie prekę

Dėl dviejų erdvių porankių, pagamintų iš vamzdinio metalo, kėdė iš karto tampa patogia, todėl jos dizainas yra originalesnis, dinamiškesnis. Porankiai yra tokio dydžio, kad patogiai atremtų rankas, o tai taip pat patogu skaityti laikraštį ar planšetinį kompiuterį: todėl medžio ir metalo kombinacija idealiai tinka kavinėms, barams ir poilsio erdvėms.

Daily 2 kėdės yra sukraunamos viena ant kitos ir siūlomos iš dviejų lenktos faneros apdailos spalvų (natūralaus ąžuolo arba juodo ąžuolo) ir trijų rėmo apdailos spalvų (chromo, juodos arba baltos) apdailos. Kolekcijoje taip pat yra kėdės be porankių modelis.


S_impilate.jpg M_dimensioni.jpg Kėdės yra sukraunamos ir galima rinktis iš dviejų lenktos faneros apdailos spalvų (natūralaus ąžuolo arba juodo ąžuolo) trijų rėmo apdailos spalvų (chromo, juodos arba baltos) apdailos.

spalvos.jpg

Dizaineris

Japonų ir prancūzų tėvai ir gyvenimas, besiribojantis su Tokiju ir Paryžiumi: Jun Yasumoto sujungia dvi kultūras, kurios yra visiškai skirtingos. Iš vienos - minimalizmas, iš kitos – romantizmas.

Baigęs ENSCI, Prancūzijos nacionalinę pramoninio dizaino mokyklą Paryžiuje, Yasumoto karjera pakilo 2002 m. Jaspero Morrisono dizaino biure, kur jis pradėjo kurti baldus ir namų apyvokos reikmenis. Nuo tada jis taip pat yra laisvai samdomas, bendradarbiaujant su geriausiais dizaino pasaulio vardais, tokiais kaip Marcel By, Ligne Roset, Arc International, Kohler Group, JIA Inc ir Industry Plus.30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: