Konferencinė kėdė POLYPHONY Padidinti
Konferencinė kėdė POLYPHONY

Auditorinė kėdė PABLO

PABLO yra elegantiškas, daugiafunkcinis koncertų salių fotelis. Galvos atrama suteikia aukštą komforto lygį, o pats krėslas leidžia patogiai jaustis ištisas valandas. 

  Tomasz M. Konior

Apie prekę
Kad pateisintų daugumos lūkesčius reikliems muzikos mylėtojams rinkai pristatėme unikalų fotelį: Pablo. Tai klasikinės elegancijos derinys, aukštos kokybės medžiagos ir inovatyvūs konstrukciniai sprendimai.

Šiai linijai priklausantys foteliai pirmiausiai buvo gaminami  kameriniam simfoniniam orkestrui Lenkijoje
Sėdynė ir atlošas buvo kontūruoti
pagal ergonomikos principus, kad galėtų suteikti vartotojams
puikias komforto salygas net ir ilgomis sėdėjimo valandomis.
Kojos pagamintos iš lakuotos faneros, o porankių formos primena dvigubą bangą.
Dizaineris

Tomasz M. Konior yra Krokuvos technologijos universiteto Architektūros fakulteto absolventas. Nuo 1995 m. jis vadovauja nuosavam architektų biurui - Konior Studio. Jis buvo pagrindinis architektas daugiau nei 100 pastatų, iš kurių daugiau nei 30 buvo apdovanoti tiek nacionaliniuose, tiek tarptautiniuose konkursuose. 2008 m. jis laimėjo prizą „Europa 40 – Europos jaunieji architektai ir dizaineriai“. Jis suprojektavo Nacionalinio Lenkijos simfoninio orkestro būstinę Katovicuose su unikalia pasaulinio lygio koncertų sale. Bendradarbiaudamas su „Forum Seating“ jis sukūrė šiam projektui pritaikytą fotelį – „Polyphony“.

Gaminame produktus pasauliniu lygiu. Mūsų kėdės
pasižymi aukščiausia kokybe ir didžiausiu patvarumu. Visose
savo gamyklose įdiegėme geriausią kokybės
valdymo sistemą atitinkančią standartą: ISO 9001:2000. Tuo pačiu metu,
rūpinamės  aplinka. Mes naudojame aplinkos
valdymo sistemos sukurtos pagal ISO 14001 standartą
daugumoje mūsų gamyklų. Tai leidžia mums sumažinti savo
poveikį aplinkai ir patvirtina, kad mūsų produktai sudėtyje nėra sunkiųjų metalų.


Kiekvienas Pablo fotelio elementas pabrėžia jo neįprastą
charakteris. Atlošas turi išskirtinę kubinę formą ir yra pagamintas iš vientisos faneros, kuri pagaminta iš lapuočių medienos. Atlošas sklandžiai sujungtas su fotelio kojomis, todėl forma tampa dar harmoningesnė. Interjeras įgauna geometrinę išvaizdą, taip pat ir dėl plačios galvos atramos. Fotelio kojos pagamintos iš daug faneros sluoksnių ir sujungtos horizontaliai. Šiam gamybos būdui sunaudojama daug darbo, bet tai suteikia gaminiui dar įspūdingesnį vaizdą ir kokybę. Be viso to, specialiai sukurtas vyris sumažina atstumą tarp sėdynės ir fotelio kojų. Visi surinkimo elementai buvo paslėpti, todėl fotelis atrodo tiesiog nepriekaištingai. Sėdynės konstrukcija pagaminta iš įmontuoto metalinio karkaso, deformacijai atsparioje poliuretano putoje. Foteliai turi dvigubą atlošo pagalvėle ir putplasčio sėdynė, kuri suteikia puikų komfortą, net ir kelias bei daugiau valandų trunkančius koncertus ar spektaklius.
Foteliai taip pat buvo aprūpinti specialiu mechanizmas, užtikrinančiu tylų sulankstymą. Dėl savo struktūros ir novatoriškų sprendimų Pablo fotelis pasižymi puikiomis akustinėmis ir estetinėmis savybėmis.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: