Auditorinė kėdė SYMHONY Padidinti
Auditorinė kėdė SYMHONY

Auditorinė kėdė UNIT

UNIT yra tikrai universali kėdė. Ji puikiai dera tiek konferencijų, tiek paskaitų salėse, teatruose. Papildomos parinktys, tokios kaip mediniai porankiai, taip pat sėdynių ir eilių numeravimas, leidžia pritaikyti kėdes konkrečiai vietai.

Apie prekęUNIT yra daug daugiau nei tik fotelis. Tai yra sprendimas sukurtas specialiai daugiafunkcinėms salėms. Sukurta patyrusių dizainerių, tai tikrai pateisins net reikliausių klientų lūkesčius.Šis fotelis pasižymi unikaliu dizainu: harmoninga ir geometrinė forma apima jo daugiafunkciškumą. Nepaisant gana mažų matmenų, fotelis suteikia vartotojams stebėtinai puikų komfortą ir malonią patirtį net ir ilgai sėdint. Vartotojų patogumas labai priklauso nuo tinkamos fotelio sėdynės ir atlošo konstrukcijos.

Dėl gravitacinio mechanizmo įrenginį galima lengvai sulankstyti į akį traukiantį kubą. Šis sprendimas užtikrina ilgalaikį i saugų naudojimą. Visi metaliniai fotelio elementai yra paslėpti. Klientas gali pasirinkti pudros spalvą, kuri jiems labiausiai tinka. Įrenginio kojos, sėdynė ir atlošas yra specialiuose užvalkaluose pagaminto iš aukštos kokybės ir patvaraus audinio. Audiniai yra su užtrauktuku, kuris užtikrina greitą pakeitimą.

Įrenginio plotis ir gylis gali būti reguliuojami pagal tam tikros auditorijos įrengimo reikalavimus. Dėl surinkimo galimybių įrenginys tampa dar funkcionalesnis. Jis gali būti tvirtinamas tiesiai prie grindų, sumontuotas eilėmis ant konstrukcinės sijos, sumontuotos ant teleskopinių tribūnų ir stumdomose arba mobiliose eilių sistemose. Norėdami padidinti UNIT funkcionalumą, jį galima aprūpinti sulankstomu staliuku ar kiti papildomais priedais.

 

Gaminame produktus pasauliniu lygiu. Mūsų kėdės
pasižymi aukščiausia kokybe ir didžiausiu patvarumu. Visose
savo gamyklose įdiegėme geriausią kokybės
valdymo sistemą atitinkančią standartą: ISO 9001:2000. Tuo pačiu metu,
rūpinamės  aplinka. Mes naudojame aplinkos
valdymo sistemos sukurtos pagal ISO 14001 standartą
daugumoje mūsų gamyklų. Tai leidžia mums sumažinti savo
poveikį aplinkai ir patvirtina, kad mūsų produktai sudėtyje nėra sunkiųjų metalų.Kėdės išmatavimai gali būti lanksčiai reguliuojami – nuo 50 iki 56 cm.

Kėdžių ir porankių gylis reguliuojamas pagal gylį.

Nejudinami porankiai yra integruoti su fotelio koja.

Papildomai sulankstomas darbastalis, kuris tvirtinamas prie fotelio kojos, buko medienos ir nudažytos pasirinkta spalva.

Yra daugybė eilių ir sėdynių numeravimo parinkčių (pvz.
graviravimas laminavimas, siuvinėjimas).

Sėdynė ir atlošas yra užvalkaluose su užtrauktuku, kuri užtikrina greitą jų pakeitimą.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: