Auditorinė kėdė NEWTON Padidinti
Auditorinė kėdė NEWTON

Auditorinė kėdė VISION

VISION yra kėdė, sukurta specialiai auditorijoms. Tai yra ryšys tarp paprasto dizaino, ilgaamžiškumo ir ergonomiškos vertės, užtikrinančio naudojimo patogumą. Šios kėdės daugelį metų tarnauja daugelio universitetų studentams. Nesenstantis dizainas ir aukšto našumo efektas stabiliam, išrankiam poreikiui ir populiarumui.

 Dizaineris: Stanisław Charaziak

Apie prekęKėdė turi neįprastą atlošą, kuris siaurėja link viršaus, suteikiant erdvei estetišką išvaizdą. Kompaktiški kėdės matmenys suteikia jaukumo, lengvumo kiekvienam interjerui. Atlošas ir sėdynė yra ergonomiškos formos, kad būtų užtikrintas tinkama juosmens atrama ir užtikrinta vartotojo kraujotaka. Patogi kūno laikysena turi didžiulę įtaką žmonių sveikatai ir padeda vartotojams susikoncentruoti į paskaitas. Komfortą papildomai padidina porankiai, kurie gali būti pritvirtinti prie kėdžių. Fotelio rėmas pagamintas iš milteliniu būdu dažyto plieno, o jo atlošas ir sėdynė pagaminti iš daugiasluoksnės buko medžio faneros. Kėdė taip pat turi skirtingų storių paminkštinimus. Platus apmušalų asortimentas leidžia pasirinkti energingas arba slopinančias spalvas, kurie palengvina koncentracijos procesą. Kėdė turi automatinį susilankstymo mechanizmas, užtikrinantį tinkamą atstumą tarp eilių. Kėdė, skirta auditorijoms ar paskaitų salėms. Vision gali būti komplektuojama su plieniniu, chromuotu krepšiu, kuris  ideali vitinka daiktams susidėti paskaitų metu. Kėdė taip pat gali būti komplektuojama su darbastaliu, kuris palengvina rašymą. Darbastalis pagamintas iš dviejų sluoksnių profi led faneros ir turi funkciją, kuri užtikrina greitą sulankstymą evakuacijos atveju. Ši funkcija taip pat naudinga kasdien, ji palengvina kad vartotojai galėtų judėti tarp eilių. Jau daugelį metų Vision kėdės naudojamos studentų, turinčios puikų komfortą įvairiose srityse, taro jų ir prestižiniuose universitetuose. Dėl nesenstančio dizaino ir didelio patvarumo, jos vis dar labai populiarios.Kėdė turi GS sertifikatą, kuris patvirtina, kad produktas atitinka Europos saugos ir kokybės standartus.
 
Kėdes galima pritvirtinti prie bet kokių laiptelių, nepaisant jų 
aukščio.

Surenkant kėdes, galima naudoti du skirtingus kėdės matmenys: 545 (Vision) ir 490 (Vision)
NAUJIENA).

 

Gaminame produktus pasauliniu lygiu. Mūsų kėdės
pasižymi aukščiausia kokybe ir didžiausiu patvarumu. Visose
savo gamyklose įdiegėme geriausią kokybės
valdymo sistemą atitinkančią standartą: ISO 9001:2000. Tuo pačiu metu,
rūpinamės  aplinka. Mes naudojame aplinkos
valdymo sistemos sukurtos pagal ISO 14001 standartą
daugumoje mūsų gamyklų. Tai leidžia mums sumažinti savo
poveikį aplinkai ir patvirtina, kad mūsų produktai sudėtyje nėra sunkiųjų metalų.


Stanisław Charaziak yra Varšuvos dailės akademijos Pramoninio dizaino fakulteto absolventas. Nuo 1996 metų jis užsiima tik pramoniniu dizainu. Iki šiol jis yra sukūręs per 200  kėdžių, daugiau nei tuziną baldų sistemų, kino fotelių, salių komplektų ir kitų baldų. Jis kuria gaminius tik masinei gamybai.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: