Auditorinė kėdė VISION Padidinti
Auditorinė kėdė VISION

Auditorinė kėdė COLLEGE

Visuotinai suprojektuota „College“ kėdžių linija puikiai tinka auditorijoms ir paskaitų salėms. Patvarumas ir lankstumas erdvės išdėstymo srityje, be abejo, yra didelis šios kėdės privalumas, o platus opcijų pasirinkimas papildo jos bendrą funkcionalumą.

Apie prekęPatys lengviausi sprendimai dažnai būna geriausi sprendimai. „College“ linijos universalus dizainas puikiai tinka tiek didelėms auditorijoms, tiek mokykloms. Didžiausi kėdžių privalumai yra ilgaamžiškumas ir galimybė įrengti juos lanksčiai. Platus apdailos asortimentas leidžia pasirinkti tinkamus apmušalus kiekvienos salės charakteriui. Medžiagos naudojamos aukštos kokybės ir patvarios, tačiau lengvai įperkamos.

Atraminė kėdės konstrukcija yra pagaminta iš storo plieno ir padengta milteliniu būdu. Kėdė turi  suapvalintu kraštus, o tai padidina vartotojo komfortą. Atlošas užtikrina tinkamą stuburo atramą. Tiek sėdynė, tiek atlošas pagaminti iš daugiasluoksnės buko medžio faneros. Sulankstomas darbastalis pagamintas iš buko medžio faneros su horizontaliu reguliavimu palengvina rašymą. Plieninis, chromuotas krepšys pagamintas iš patvarios ir lanksčios medžiagos padeda salėje palaikyti tvarką – krepšys idealiai tinka smulkiems daiktams, kompiuteriui ar kitiems dokumentams. Kitas geras sprendimas – automatiškai susilankstanti sėdynė, kuri palengvina judėjimą tarp eilių. Rūpinantis erdvės estetika, galima priekyje įrengti perdangą iš buko medžio faneros.248_nowy-styl-group-14.jpg
30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: