Sulankstomas stalas DOMINO Padidinti
Sulankstomas stalas DOMINO

Elektra reguliuojamų stalų linija eModel 2.0

Įsivaizduokite tobulą pasaulį, idealią vietą. Siekiate savo tikslų ir svajonių, ieškote geriausio, darote viską, kad jūsų planai išsipildytų. Vertinate kiekvieną dieną, visapusiškai išnaudojate savo brangų laiką dėka naujų funkcijų ir sprendimų.

Jūsų idealus pasaulis, puiki vieta ir yra New eModel 2.0

Apie prekę

 

Ilgos valandos prie stalo tikrai nėra naudingos jūsų stuburui. NAUJAS „eModel 2.0“ stalas su elektriniu aukščio reguliavimu leidžia kasdienes užduotis atlikti sėdint ir stovint, taip palengvindami stuburo ir kaklo darbą.

 
Elektra reguliuojamas stalo aukštis Elektra reguliuojamas stalo aukštis Elektra reguliuojamas darbastalio aukštis Elektra reguliuojamas darbastalio aukštis Elektra reguliuojamas stalo aukštis
Elektra reguliuojamas stalo aukštis Elektra reguliuojamas stalo aukštis MINI variantas su EM4 rėmu MINI variantas su EM4 rėmu MINI variantas su EM5 rėmu
Stalviršio spalvos: 

Ažuolas Bukas Balta Pilka

eModel-2-0_gallery_01.png


Galimybė pakeisti darbinę padėtį - nuo sėdėjimo iki stovėjimo ar pusiau stovint - turi teigiamą poveikį jūsų sveikatai ir dėl to padidina jūsų produktyvumą ir komfortą darbe.

MINI linija siūlo daugybę funkcijų. Paprastas rašomojo stalo dizainas ir mobilumas leidžia greitai prisitaikyti ne tik prie darbo stiliaus, bet ir prie erdvės.


Ar dirbate judriu stiliumi? O gal namuose? Elektrinio aukščio reguliavimo dėka NEW „eModel 2.0 mini“ susitvarkys su bet kokia užduotimi, rūpinsis jūsų sveikata ir užtikrins darbo patogumą.
30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: