Auditorinė kėdė PABLO Padidinti
Auditorinė kėdė PABLO

TIAGO

Auditorinė kėdė TIAGO

Išskirtiniausias Tiago linijos bruožas yra jos elegantiška, paprasta forma. Keturios skirtingos šio auditorijos fotelio versijos leidžia geriau prisitaikyti prie konkrečios vietos ir kliento poreikių. Tiago siūlo platų apdailų pasirinkimą, kad būtų galima lengvai pritaikyti įvairiems projektams ir tai puikus pasirinkimas tiek kuklioms, tiek erdvioms salėms.

  Dizaineris: Stanisław Charaziak


Apie prekęTiago fotelių šeimą sudaro keturi Charaziak Design sukurtos kėdžių linijos. Stanisławo Charaziako puiki patirtis ir unikalus talentas leido jam kurti gerai apgalvotas kėdes, kurių pagalba galima sukurti neįprastą ir harmoningą aplinką.
Išskirtinis Tiago linijos bruožas yra jos elegantiška, bet paprasta ir lengva forma. Dėl plataus apmušalų audinių asortimento, foteliai atrodo klasiškai ir moderniai. Įdomus efektas gali būti pasiektas derinant apmušalus su mediniais elementais. Fotelio plotis reguliuojamas individualiai pagal erdvės reikalavimus. Fotelis su atlenkiamu atlošu, kuris suteikia vartotojams didesnė judėjimo laisvė. Tiago foteliai buvo sukurti keturių skirtingų versijų, leidžiančių pritaikyti juos prie konkretaus objekto ir pateisinti klientų reikalavimus ir lūkesčius. Dėl daugybės detalių Tiago foteliai gali derėti kiekvienoje erdvėje, nepaisant jos dydžio ar interjero.

forum_tiago_szkola_muzyczna.jpg

 

Gaminame produktus pasauliniu lygiu. Mūsų kėdės
pasižymi aukščiausia kokybe ir didžiausiu patvarumu. Visose
savo gamyklose įdiegėme geriausią kokybės
valdymo sistemą atitinkančią standartą: ISO 9001:2000. Tuo pačiu metu,
rūpinamės  aplinka. Mes naudojame aplinkos
valdymo sistemos sukurtos pagal ISO 14001 standartą
daugumoje mūsų gamyklų. Tai leidžia mums sumažinti savo
poveikį aplinkai ir patvirtina, kad mūsų produktai sudėtyje nėra sunkiųjų metalų.
Tiago Aida Tiago Carmen Tiago Etiuda Tiago FoscaStanisław Charaziak yra Varšuvos dailės akademijos Pramoninio dizaino fakulteto absolventas. Nuo 1996 metų jis užsiima tik pramoniniu dizainu. Iki šiol jis yra sukūręs per 200  kėdžių, daugiau nei tuziną baldų sistemų, kino fotelių, salių komplektų ir kitų baldų. Jis kuria gaminius tik masinei gamybai.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: