Lankytojų suolų linija SHEILA Padidinti
Lankytojų suolų linija SHEILA

Lankytojų suolų linija SHEILA

Grožis slypi paprastume – „Sheila“ kėdžių linija dėl savo paprastos konstrukcijos tinka įvairiems interjerams ir atlieka daugybę veiklų. Kėdės paskirtį lemia rėmo konstrukcijos pasirinkimas. Klasikinis keturių kojų pagrindas yra geras pasirinkimas konferencijų salėms ar auditorijų erdvėms. Be to, galimybė sukrauti kėdes vieną ant kitos gali sutaupyti vietos. 

 
Dizaineris: Javier Cuñado

 

Apie prekę

SHEILA suolų linija yra optimalus sprendimas laukiamųjų, registratūrų, fojė patalpų, rūbinėms, konferencijų salėms. Galimi variantai, tokie kaip porankiai ar minkšta sėdynė, padeda pritaikyti dizainą ir funkcionalumą pagal naudotojų poreikius. Suoliukas yra modulinis, o tai padidina jo praktiškumą, spalvų gausa leidžia sukurti stilistiškai darnias kompozicijas.
Rėmo spalvos variantai Sėdynės ir atlošo spalvos variantai

Kėdės minkštos dalies spalvos variantai
Suolus galima rinktis minkštu arba kietu pagrindu 

Dviejų sekcijų variantai su porankiais ir staliuku

Trijų sekcijų variantai su porankiais ir staliuku


Keturių sekcijų variantai su porankiais ir staliukuseating_shila_mdd_57__1.jpg 

Javieras Cuñado gimė Bilbao mieste, Ispanijoje. Jis studijavo pramonės inžineriją ir baigė gaminių dizainą Ravensbourne dizaino koledže Londone. 1998 m. jis atidarė „Item Design“ studiją, kuri šiuo metu yra viena iš pirmaujančių kompanijų dizaino srityje Ispanijoje. Javiero Cuñado vadovaujama komanda kūrė biuro baldus, elektroninius prietaisus ir treniruoklių įrangą.

Jis gavo daugybę prestižinių apdovanojimų, tokių kaip Eurobike 2011, Delta Awards 2013, Aixe GETXO!, Design Awards 2015, i-NOVO Awards 2015 ir German Design Award 2016. 

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: