Viešųjų erdvių kėdė Torre Padidinti
Viešųjų erdvių kėdė Torre

Viešųjų erdvių kėdė Torre S

S_alban_led_henry.jpg Dizaineris: Alban Le Henry

Apie prekę

Torre S idealiai tinka kaip baro ar aludės kėdė: lengva ir patogu ją  pernešti nuo vieno stalo prie kito, kad klientai būtų susodinti akimirksniu. Kokybė reiškia, kad jis taip pat lengvai pritaikoma gyvenamosiose patalpose, pavyzdžiui, vaikų miegamuosiuose ar vonios kambariuose.

Dėl šios kėdės  stiprumo ir konstrukcijos ji taip pat idealiai tinka lauko projektams, pavyzdžiui, terasoms, lauko zonoms ir sodams.

Dėl retro dizaino, įkvėpto tradicinių bistro kėdžių, kėdė idealiai tinka naudoti kaip restorano ir baro krėslai, o tuo pat metu ji taip pat yra populiarus pasirinkimas gyvenamosiose patalpose, pavyzdžiui, valgomuosiuose, miegamuosiuose ir koridoriuose.Kėdės konstrukcija sukurta taip, kad jas galima sukrauti vieną ant kitos. Puikus sprendimas patalpoms, kurioms reikia lankstumo, pridedant ir pašalinant sėdimas vietas, kad atitiktų kintančius poreikius.

Septynių spalvų Torre kėdė taip pat gali būti su minkšta sėdima dalimi, aptraukta audiniu arba odos imitacija, kuri leidžia derinti spalvas ir suteikia patogią sėdynę.
S_jeremiah_ferrarese.jpg

Dizaineris

Baigęs ENSCI, Prancūzijos nacionalinę pramoninio dizaino mokyklą Paryžiuje, Albanas Le Henry pradėjo savo karjerą brolių Ronan ir Erwan Bouroullec dizaino studijoje, 2011 m. gavo Compasso d'Oro apdovanojimą.

Nuo 2007 m. jis dirba laisvai samdomu dizaineriu savo asmeninėje ateljė, daugiausia dėmesio skirdamas baldų, pramoninių gaminių ir dekoracijų dizainui.


 


S_torres_bianco_0.jpg S_torres_fango_0.jpg S_torres_ghiaccio_0.jpg S_torres_grigioscuro_0.jpg S_torres_melanzana.jpg S_torres_nero_0.jpg S_torres_verde_0.jpg
Balta Ruda Ledo melsvumo Pilka Bordo Juoda Žalia

M_torres-schesdatecnica_0.jpg S_torres_impilato.jpg

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: