Viešųjų erdvių kėdė Torre Padidinti
Viešųjų erdvių kėdė Torre

Viešųjų erdvių kėdė Piazza 1

S_alban_led_henry.jpg Dizaineris: Jun Yasumoto

Apie prekę

Kėdė PIAZZA 1 – Jun Yasumoto Colos sukurtos kolekcijos dalis – subtiliai suderina tradicines formas su šiuolaikinėmis medžiagomis.

Įkvėpta tradicinių XX-ojo dešimtmečio kavinių kėdžių, ši keturkojė stiklo pluoštu, sustiprinta polipropileno kėdė su atlošu idealiai tinka bet kurioje rafinuoto retro stiliaus erdvėje.Tvirta ir patogi „Piazza 1“ pritaikyta praktiškai bet kam: nuo namų iki valgyklų, nuo kavinių iki restoranų, nuo bibliotekų iki posėdžių kambarių – šios kėdės panaudojimo neturi jokių ribų.

Konstrukcija sukurta skrauti vieną ant kitos: tai reiškia, kad ją galima tvarkingai ir kompaktiškai sukrauti, kai ji nenaudojama. Puikus sprendimas patalpoms, kurioms reikia lankstumo, pridedant ir pašalinant sėdimas vietas, kad atitiktų kintančius poreikius.

Galimi septynių spalvų variantai, vientisos Piazza kėdės. Taip pat yra su pornakiais (Piazza 2) ir aukšta baro kėde (Piazza 3).
S_jeremiah_ferrarese.jpg

DIZAINERIS

Japonų ir prancūzų tėvai ir gyvenimas, besiribojantis su Tokiju ir Paryžiumi: Jun Yasumoto sujungia dvi kultūras, kurios yra visiškai skirtingos. Iš vienos - minimalizmas, iš kitos – romantizmas.

Baigęs ENSCI, Prancūzijos nacionalinę pramoninio dizaino mokyklą Paryžiuje, Yasumoto karjera pakilo 2002 m. Jaspero Morrisono dizaino biure, kur jis pradėjo kurti baldus ir namų apyvokos reikmenis. Nuo tada jis taip pat yra laisvai samdomas, bendradarbiaujant su geriausiais dizaino pasaulio vardais, tokiais kaip Marcel By, Ligne Roset, Arc International, Kohler Group, JIA Inc ir Industry Plus.


 


M_piazza-2.jpg
S_piazza_bianco_0.jpg S_piazza_grigio_caldo_0.jpg S_piazza_marrone_0.jpg S_piazza_melanzana_0.jpg S_piazza_nero_0.jpg S_piazza_sabbia_0.jpg S_piazza_verde_scuro_0.jpg
Balta Šilta pilka Ruda Bordo Juoda Smėlio Žalia

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: