Viešųjų erdvių kėdė Vesper 3 Padidinti
Viešųjų erdvių kėdė Vesper 3

Viešųjų erdvių kėdė Vesper 1 SW

S_alban_led_henry.jpg Dizaineris: Christoph Jenni

Apie prekę

M_vesper1sw-gallery.jpg

VESPER 1 SW yra pasukama Vesper 1 kėdės bazė. Šiuolaikinio dizaino sėdynė tampa daugiafunkciu elementu, šį kartą skirtu darbo vietai. Nesunku įsivaizduoti, kad ši nauja versija pritaptų namų biure ar posėdžių salėje ir, apskritai kalbant, bet kokioje aplinkoje, kurioje reikia didesnio našumo, palyginti su standartinėmis stacionariomis kėdėmis.

Vesper serija turi patogų priedą: putplasčiu paminkštintą plastikinę plokštę, aptrauktą įvairių spalvų poliesterio audiniu. Tai suteikia solidarumo, pagerina jos išvaizdą ir funkcijas, padidindamas komfortą ir išplėsdamas pritaikymo spektrą, įtraukdamas tokias vietas kaip laukimo kambariai, holai ir konferencijų salės.

Sėdynės aukštis reguliuojamas, todėl ją galima reguliuoti pagal sėdintįjį ir pagerinti darbo vietos ergonomiką.

Yra septynių spalvų, su chromuoto aliuminio rėmu, Vesper kėdė yra su fiksuota arba pasukama baze, porankiais, taip pat yra kėdės versija.


DIZAINERIS

Brazilijos kultūra ir Šveicarijos mokymai: Christoph Jenni dizainas sujungia du labai skirtingus socialinius palikimus. 1976 m. Rio de Žaneire gimęs šveicarų imigrantų šeimoje, jis pasirinko studijas savo tėvų tėvynėje ir baigė pramoninio dizaino studijas Fachhochschule Nordwestschweiz taikomųjų mokslų ir menų universitete Aarau.
Į mokslinius tyrimus ir inovacijas orientuotas požiūris ir ilgametė projektavimo patirtis baldų pramonėje suformavo tai, kas dabar yra labai atpažįstama estetika.

Nuo 2015 m. Christophas Jenni skaitė paskaitas apie dizainą Lucerne Hochschule (HSLU) Šveicarijoje.

 


 


S_vesper3a_still_grigio.jpg S_vesper3a_still_lightblue3.jpg S_vesper3a_still_rosso.jpg S_vesper3a_still_nero.jpg S_vesper_1sw_sabbia.jpg
Balta Pilka Ledo melsva Bordo Juoda Smėlio Žalia

M_vesper1sw-schedatecnica.jpg

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: