Viešųjų erdvių kėdė Split Padidinti
Viešųjų erdvių kėdė Split

Viešųjų erdvių kėdė Split GL

S_alban_led_henry.jpg Dizaineris: Francesco Meda

Apie prekę

SPLIT GL yra šiuolaikiškai atrodanti kėdė, kuri yra labai populiari baldų pasaulyje. Korpusas yra toks pat kaip Split kėdės, tačiau šį kartą kojos pagamintos iš medžio, o aliuminio rėmas suteikia tvirtumo ir užtikrina, kad pagrindas ir viršutinė dalis puikiai derėtų.


Split GL dizainas puikiai dera prie šiaurietiško ir skandinaviško stiliaus, ypač interjeruose, kuriuose siekiama sukurti šiltą ir patogią atmosferą. Kėdės skirtos naudoti viešose erdvėse (pvz., baruose ir restoranuose) ir gyvenamosiose patalpose, tokiose kaip valgomieji ir virtuvės.

Šią Francesco Meda sukurtą sėdynių kolekciją sudaro kelios versijos, kurios skiriasi dydžiu ir rėmo medžiaga, kurią galima rinktis iš plastiko, medžio ar metalo.DIZAINERIS

Francesco Meda, gimęs 1984 m. Milane ir 2006 m. baigęs IED pramoninio dizaino studijas, savo karjerą pradėjo Londone, dirbdamas Sebastiano Bergne'o ir Rosso Lovegrove'o studijose.
Nuo 2008 m., grįžimo į Milaną metų, jis bendradarbiauja su geriausiais italų ir tarptautinio dizaino vardais, tokiais kaip Vitra, Kartell ir Alessi. 2016 m., bendradarbiaudamas su savo tėvu Alberto Meda, jis atsiėmė trokštamą Compasso d'Oro apdovanojimą už garsą sugeriančią plokštę „Flap“, kurią sukūrė Caimi Brevetti.

Lygiagrečiai Francesco Meda taip pat dalyvauja asmeniniuose meno projektuose, tarp kurių yra įvairių objektų 3D spausdinimas: jo šviestuvai „Bridge“ ir papuošalų linija „Layers“ dabar užsitarnavo vietą Milano trienalės dizaino muziejuje.

 


 


M_splitgl-2.jpg

M_dscn2271.jpg


M_dscn2276.jpg


S_split_bianco.jpg S_vesper3a_still_grigio.jpg S_vesper3a_still_lightblue3.jpg S_vesper3a_still_rosso.jpg S_vesper3a_still_nero.jpg S_vesper_1sw_sabbia.jpg S_split_verdescuro.jpg
Balta Ruda Vyšninė Juoda Raudona Smėlio Žalia

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: