Viešųjų erdvių kėdė Split GL Padidinti
Viešųjų erdvių kėdė Split GL

Viešųjų erdvių kėdė Split 1

S_alban_led_henry.jpg Dizaineris: Francesco Meda

Apie prekę

SPLIT 1 yra modernaus, minimalaus dizaino kėdė: korpusas yra toks pat kaip Split kėdės, tačiau šį kartą kojos pagamintos iš plieno, kuris yra cinkuotas, padengtas ta pačia spalva kaip ir sėdynė, arba chromuotas.

„Split 1“ pasižymi labai universaliu dizainu, atsižvelgiant į begalinius spalvų derinius ir tai, kad jas galima sukrauti iki 6 kėdžių. Kėdės modelis tinka viešoms patalpoms, pavyzdžiui, barams ir restoranams – kartu su aukšta tokio paties dizaino baro kėde – arba studijų salėms, konferencijų salėms ir bibliotekoms skirtomis šios šeimos kėdėmis.

Šią Francesco Meda sukurtą sėdynių kolekciją sudaro kelios versijos, kurios skiriasi dydžiu ir rėmo medžiaga, kurią galima rinktis iš plastiko, medžio ar metalo.


DIZAINERIS

Francesco Meda, gimęs 1984 m. Milane ir 2006 m. baigęs IED pramoninio dizaino studijas, savo karjerą pradėjo Londone, dirbdamas Sebastiano Bergne'o ir Rosso Lovegrove'o studijose.
Nuo 2008 m., grįžimo į Milaną metų, jis bendradarbiauja su geriausiais italų ir tarptautinio dizaino vardais, tokiais kaip Vitra, Kartell ir Alessi. 2016 m., bendradarbiaudamas su savo tėvu Alberto Meda, jis atsiėmė trokštamą Compasso d'Oro apdovanojimą už garsą sugeriančią plokštę „Flap“, kurią sukūrė Caimi Brevetti.

Lygiagrečiai Francesco Meda taip pat dalyvauja asmeniniuose meno projektuose, tarp kurių yra įvairių objektų 3D spausdinimas: jo šviestuvai „Bridge“ ir papuošalų linija „Layers“ dabar užsitarnavo vietą Milano trienalės dizaino muziejuje.

 


 


M_splitgl-2.jpg

S_split_bianco.jpg S_vesper3a_still_grigio.jpg S_vesper3a_still_lightblue3.jpg S_vesper3a_still_rosso.jpg S_vesper3a_still_nero.jpg S_vesper_1sw_sabbia.jpg S_split_verdescuro.jpg
Balta Ruda Vyšninė Juoda Raudona Smėlio Žalia

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: