Viešųjų erdvių kėdė Split 1 Padidinti
Viešųjų erdvių kėdė Split 1

Viešųjų erdvių kėdė Split 3

S_alban_led_henry.jpg Dizaineris: Francesco Meda

Apie prekę

SPLIT 3 yra modernaus minimalaus dizaino baro kėdė. Produktas yra „Split 1“ modelio variantas ir gali būti dviejų aukščių: 75 ir 65 cm. 

Lengvo dizaino metalinis rėmas gali būti cinkuotas, dengtas dažais (tos pačios spalvos kaip korpusas) arba chromuotas.


Split 3 pasižymi labai universaliu dizainu, atsižvelgiant į begalinius spalvų derinius. Baro kėdė puikiai tinka viešose vietose, pavyzdžiui, baruose ir restoranuose, kartu interjere su Split 1 kėde.

Šią Francesco Meda sukurtą kėdžių kolekciją sudaro kelios versijos, kurios skiriasi dydžiu ir rėmo medžiaga, kurią galima rinktis iš plastiko, medžio ar metalo.

M_split_amb_white.jpg


DIZAINERIS

Francesco Meda, gimęs 1984 m. Milane ir 2006 m. baigęs IED pramoninio dizaino studijas, savo karjerą pradėjo Londone, dirbdamas Sebastiano Bergne'o ir Rosso Lovegrove'o studijose.
Nuo 2008 m., grįžimo į Milaną metų, jis bendradarbiauja su geriausiais italų ir tarptautinio dizaino vardais, tokiais kaip Vitra, Kartell ir Alessi. 2016 m., bendradarbiaudamas su savo tėvu Alberto Meda, jis atsiėmė trokštamą Compasso d'Oro apdovanojimą už garsą sugeriančią plokštę „Flap“, kurią sukūrė Caimi Brevetti.

Lygiagrečiai Francesco Meda taip pat dalyvauja asmeniniuose meno projektuose, tarp kurių yra įvairių objektų 3D spausdinimas: jo šviestuvai „Bridge“ ir papuošalų linija „Layers“ dabar užsitarnavo vietą Milano trienalės dizaino muziejuje.

 


 
S_split_bianco.jpg S_vesper3a_still_grigio.jpg S_vesper3a_still_lightblue3.jpg S_vesper3a_still_rosso.jpg S_vesper3a_still_nero.jpg S_vesper_1sw_sabbia.jpg S_split_verdescuro.jpg
Balta Ruda Vyšninė Juoda Raudona Smėlio Žalia

M_split3a-schedatecnica.jpg

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: